16η Μαρτίου 25η Μαρτίου 28η Οκτωβρίου Α.Ε.Μαρίου Α.Ε.Σ. Κυνουρίας Α.Ο.Σ.Λ Α.Σ. TKD Λεωνιδίου Α.Σ."Αρκάς" Α.Σ.Λεωνιδίου Α.Τ.Λεωνιδίου Αβραντίνης Αγ.Βασίλειος Αγγελίες Άγιος Βασίλειος Αγρότες Αγροτικός Συνεταιρισμός Αγώνες δρόμου Αγωνιστική Συνεργασία ΑΔΜΗΕ ΑΕΠΙ Αθλητικά Αιμοδοσία Αλιεία Άλλα αθλήματα ΑΜΕΑ Αμπελουργοί Αμυγδαλιά Ανακοινώσεις Αναπτυξιακή Πάρνωνα Ανέλιξη Ανεξάρτητοι Έλληνες Άνεργοι Ανοιχτή συνέλευση ΑΝΤΑΡΣΥΑ Αντένα Αντιφασίστες Αξίζει να δείτε Άξιον Εστί απάτες απεργία Απογραφή 2011 Αποζημιώσεις Απόκριες Απόλλων Τυρού άποροι Αποστολόπουλος Απόψεις Απρόβλεπτα Άργος Αργυράκη Άρθρα Αρκαδία Αρκαδικό Πανόραμα Αρκαδικός Άρση βαρών Αρχαιολογία Αρχείο Τσακωνιάς Αρχιτέκτονες Αστεία Αστέρας Τρίπολης Άστρος Αστυνομία Ασφαλιστικά ταμεία ΑΤΕ ατύχημα Αυτοκίνητο αφιέρωμα Βαλασόπουλος Βασκίνα Βέμμος Βενιζέλος Βιβλίο Βίντεο Βιογραφικό Βιτζηλαίου Βλάβες Βλάσης Βλησιδιά Βουδούρης Γ.Ε.Φ. Γ.Σ.Τυρού Γενική Συνέλευση Γεύσεις Ελλήνων εκλεκτές Γεωργοί γηροκομείο Γιαννακόπουλος Γιαννακούρας Γιαννούσης Γιορτή Κρασιού γιορτή μελιού Γιορτή μελιτζάνας Γιορτή του Ψαρά Γλυππία γλυπτική Γνώμες Γόντικας Γυμνάσιο Γυναίκα Δ.Ε.Τυρού Δ.Ο.Υ. Δαλιάνης δανειολήπτες Δασαρχείο ΔΕΔΔΗΕ Δέδε ΔΕΗ ΔΕΚΟ Δελτία τύπου ΔΗ.ΣΥ. ΔΗΚΕΝΚ Δημ.Ραδιόφωνο Τρίπολης ΔΗΜΑΡ Δημοπρασία Δήμος Β.Κυνουρίας Δήμος Γορτυνίας Δήμος Λεωνιδίου Δήμος Ν.Κυνουρίας Δήμος Νότιας Κυνουρίας Δήμος Τυρού Δημοσκόπηση Δημοτικό Συμβούλιο Δημοτικό Σχολείο δημοψήφισμα Δια Βίου Μάθηση Διαγωνισμός Διαδίκτυο δίαθλο διακοπή ρεύματος Διαμαρτυρία Διαμονή Διανομή τροφίμων διασκέδαση Διατροφή Δικαιοσύνη Δράκος Δράσεις Κυνουρίας Δράση Δρίτσας Δυνατή Πελοπόννησος δυστύχημα δωρεά ΕΕΣΠΟΦ εθελοντισμός Εθνική Ελλάδας Εθνική Συσπείρωση Εθνική Τράπεζα ει Ειδήσεις Ειδικό Σχολείο Εκδηλώσεις Εκδρομή Έκθεση Έκθεση Φωτογραφίας Εκκλησία Εκλογες Εκλογές Εκπαίδευση Εκτελεστική επιτροπή ελαιοπαραγωγοί ΕΛΓΑ Ελιά Ελλάδα ΕΛΜΕ ΕΛΤΑ Εμβολιασμοί Εμπορικός σύλλογος Ενδιαφέρουν Ενέργεια Ενίσχυση Επιχειρήσεων Ένωση Ξενοδόχων ΕΟΜΜΕΧ ΕΟΠΥΥ ΕΠΑΛ επέτειοι επιδόματα Επιδοτήσεις Επικαιρότητα Επιμελητήριο Αρκαδίας Επιστολές Επιτροπή Παιδείας Επιχειρηματικότητα ΕΠΟ ΕΠΣ.Αρκαδίας ΕΠΣΑ Έργα Εργασία Εργαστήριο Εργατικό κέντρο ΕΡΤ ΕΣΗΕΑ ΕΣΠΑ Εύη Τατούλη Ευθυμογράφημα Ευχές ΕΦΕΤ Ζαρίτσι Ζαχαριάς ζωγραφική Ζώταλης Ηλιοπούλου ημερίδα Θέατρο θέατρο σκιών Θεοδωράκη θεοδωράκης Θεοφάνεια θηροφύλακες Ι.Μ.Αγίου Νικολάου Καρυάς Ι.Μ.Αγίου Νικολάου Σύντζας Ι.Μ.Ελώνης ΙΕΚ ΙΚΑ ΙΚΑ. Ισοπολιτεία Ιστορικά Κ.Ε.Δ.Ε Κ.Ε.Ε. Κ.Ε.Π. Κ.Ε.Φ. καιρός Καλαθά Καλλικράτης Καρβελάς Καρδαράς καταγγελίες Καταδυτικό πάρκο κατηγορία κατοικίδια Καύσιμα ΚΕΚ Κέντρο Πληροφόρησης Κέντρο Υγείας ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ. Κίνηση ΚΚΕ Κλειστό Γυμναστήριο ΚΝΕ Κοινωνία Κοινωνικά Κοινωφελής Επιχείρηση κολύμβηση Κοντοζαμάνης Κοσμάς Κόσμος Κοτρώτσος Κουκλοθέατρο Κουνουπιά Κουτρούκης ΚΠΝΝΑ Κρυονέρι ΚΤΕΛ Κτηματική Υπηρεσία Κτηματολόγιο κτηνοτρόφοι κυκλοφοριακό Κυνηγετικός Σύλλογος Κυνηγοί Κυνουρία Κύπρος Κωνσταντινόπουλος Λαϊκή αγορά Λαϊκή Ενότητα Λαική συσπείρωση Λαϊκή συσπείρωση Λάκκος Λάκος Λακωνία Λαλουδάκης Λαογραφία ΛΑΟΣ λαχειοφόρος Λειβαδά Λειβάδι Λεκκός Λεωνίδιο Λιβάδι Λιμάνι Λιμενικό Σώμα Λιμενικό Ταμείο λογιστές Λύκειο Λυκουρέντζος Λυμπεροπούλου Λυσίκατος μαγειρική Μανδρώνης Μάνος Μανώλης Μαρί Μαρνέρης Μελισσοκόμοι Μελιτζάzz Μητέρα Μηχανικοί Μιχελάκης μνημόσυνο Μορφωτικός Σύλλογος Μοτοπαρέα Μοτοσικλέτα μουσεία μουσική Μπακούρης Μπαμπαδήμας Μπάσκετ Μπερτζελέτος Μπιρσίμ ν Ναρκωτικά Νατάσα Πετρούλια Ναυτικοί ΝΔ Νέα Γρίπη Νέα Πελοπόννησος Νεολαία ΠΑΣΟΚ νηπιαγωγείο Νικολάκου Νομαρχία Αρκαδίας Νότια Κυνουρία Ξενοδόχοι Ο άλλος δρόμος Ο τόπος μας Ο.Τ.Ε. ΟΑΕΔ ΟΑΕΕ ΟΓΑ Οδηγίες Οικοδόμοι Οικολόγοι Οικονομία Οικονομική επιτροπή Οινοπαραγωγοί ΟΚΕ Ολυμπιακός Λεωνιδίου ομιλία Ομογένεια Ομοσπονδία TKD ITF ΟΝΝΕΔ ΟΠΕΚΕΠΕ Όραμα-Γνώση-Πρόοδος Ορειβασία ΟΤΑ Ουράνης Π.Ο.Ε. Παγώνης ΠΑΖΛ Παιδί Παιδίατρος Παιδική Χαρά Παιδική Χορωδία παιδικός σταθμός παλαίμαχοι Παλαιοχώρι ΠΑΜΕ Παναγιωτόπουλος Παναρκαδική ομοσπονδία Παναρκαδικό Νοσοκομείο Πανελλήνιες Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου πανηγύρια Παπαδημητρόπουλος Παπαηλιού Παπαθανασόπουλος Παπαμιχαήλ Παπανδρέου Παραλία Τυρού Παραλίες παράξενα Παρθενώνας Πάρνωνας Παρουσίαση ΠΑΣΟΚ Πάσχα Πατσαρίνος Πάχος Πεζοπόροι Τυρού Πελετά Πελοποννησιακή Ένωση Πελοπόννησος Πελοπόννησος Οικολογική Πελοπόννησος Πρώτα Πέρα Μέλανα Περιβάλλον Περιοδικό Περιφέρεια Πελοποννήσου Πηγάδι Πλάκα Πλατανάκι πο Ποδήλατο Ποδόσφαιρο Ποίηση Πολεμική Αεροπορία Πολιτικά Πολιτική προστασία Πολιτισμός Πολιτιστικός Σύλλογος πολύτεκνοι Ποτάμι Πούλιθρα Πραγματευτή Πρασιές Πραστός προκηρύξεις Πρόσωπα Πυργούδι Πυροσβεστική ραδιόφωνο Ρέππας ρετρό Ρολόι Σαλάκος Σαμαράς Σαμπατική ΣΑΟΟ Σαπουνακέϊκα Σαραντάρης σεισμός σεμινάριο ΣΕΤΕ Σιδηρόδρομος Σινεμά Σιώρας Σπηλαιολόγοι Στατιστική Υπηρεσία ΣτΕ Στίβος στρατολογία Σύλλογος "Αγ.Απόστολοι" Σύλλογος "Αθηνά" Σύλλογος "Απόλλων" Σύλλογος "Λεωνίδιον" σύλλογος Βασκινιωτών Σύλλογος γονέων Σύλλογος Δαφνώνας Συμπολιτεία Συναυλία Συνέδριο συνέντευξη συνταγές Συνταξιούχοι ΣΥΡΙΖΑ. σχόλια Σωματείο Γυναικών Τ.Ε.Ε. ΤΑΞΙ Τατούλης τέλη τέννις Τέχνη Τεχνικό Πρόγραμμα Τεχνολογία Τηγάνι τηλεόραση τοξοβολία Τοπικά Τοπικό Αρχείο Τουρισμός Τράπεζα Πειραιώς τράπεζες Τρίαθλο Τριανταφύλλου Τρίτεκνοι Τροχαίο Τροχάνη Τσακωνιά Τσακώνικη διάλεκτος τσακώνικη μελιτζάνα Τσακώνικη υφαντική Τσακώνικος Συνεταιρισμός Τσακώνικος Συνεταιρισμός Γυναικών Τσακώνικος Χορός Τσέρφο Τσιγκούνης Τσικνοπέμπτη Τσιλιβής Τσιτάλια ΤΣΜΕΔΕ Τυρός Υγεία ΥΠΕΣ Υποθηκοφυλακείο Υποτροφίες Υπουργείο Πολιτισμού Φ.Ο.Σ.Λ. Φάμπρικα Πολιτισμού Φαρμακοποιοί Φεστιβάλ Φεστιβάλ αναρρίχησης Φεστιβάλ Μελιτζάνας Φιλαρμονική φιλόζωοι Φίλοι Εθνικής Ελλάδος Φορέας Διαχείρισης Οικολογικού Πάρκου Φορείς φορολογία Φορολογικά Φόρος ακινήτων Φωκιανό Φωτογραφία Φωτογραφίες ΧΑΔΑ Χαμόγελο του παιδιού Χάρτες Χείλαρης χιούμορ Χορευτικό συγκρότημα Χορευτικός Όμιλος χοροεσπερίδα Χορός Χορωδία Χουζούρης Χούνη Χριστούγεννα Χρονογράφημα Χρυσή Αυγή ψάρεμα Ψαρολόγος ψήφισμα Ψυχολογία Ωδείο ώρα Beach Soccer Beach Tennis Beach Volley Events Facebook I Love GR Leader Photo Gallery Pizza Rally Taekwon Do Taxisnet TKD WTF Toolbar Video WWF

Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της Αρκαδίας

Έγινε λίγες ώρες νωρίτερα σε ξενοδοχείο της Τρίπολης η κλήρωση για τα πρωταθλήματα της Α' και Β' Αρκαδίας. Το πρόγραμμα όπως προέκυψε από την κλήρωση έχει ως εξής:
Α' κατηγορία

1η αγωνιστική
Απόλλων-Κορακοβούνι
Δόξα Μεγαλόπολης-Πανθυρεατικός
Νικηταράς-ΑΕΚ Τρίπολης
Τεγέα-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Φαλαισία
Παγγορτυνιακός-Βρασιές
Ρεπό: Λεωνίδιο
2η αγωνιστική
Λεωνίδιο-Απόλλων
Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης
Πανθυρεατικός-Τεγέα
ΑΕΚ Τρίπολης-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Παγγορτυνιακός
Φαλαισία-Βρασιές
Ρεπό: Νικηταράς
3η αγωνιστική
Απόλλων-Δόξα Μεγαλόπολης
Νικηταράς-Λεωνίδιο
Τεγέα-Κορακοβούνι
Παγγορτυνιακός-Πανθυρεατικός
Βρασιές-ΑΕΚ Τρίπολης
Φαλαισία-Ολυμπιακός
Ρεπό: Πανιώνιος
4η αγωνιστική
Νικηταράς-Απόλλων
Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα
Λεωνίδιο-Πανιώνιος
Κορακοβούνι-Παγγορτυνιακός
Πανθυρεατικός-Φαλαισία
ΑΕΚ Τρίπολης-Ολυμπιακός
Ρεπό: Βρασιές
5η αγωνιστική
Απόλλων-Τεγέα
Πανιώνιος-Νικηταράς
Παγγορτυνιακός-Δόξα Μεγαλόπολης
Βρασιές-Λεωνίδιο
Φαλαισία-Κορακοβούνι
ΑΕΚ Τρίπολης-Πανθυρεατικός
Ρεπό: Ολυμπιακός
6η αγωνιστική
Πανιώνιος-Απόλλων
Τεγέα-Παγγορτυνιακός
Νικηταράς-Βρασιές
Δόξα Μεγαλόπολης-Φαλαισία
Λεωνίδιο-Ολυμπιακός
Κορακοβούνι-ΑΕΚ Τρίπολης
Ρεπό: Πανθυρεατικός
7η αγωνιστική
Απόλλων-Παγγορτυνιακός
Βρασιές-Πανιώνιος
Φαλαισία-Τεγέα
Ολυμπιακός-Νικηταράς
ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης
Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο
Ρεπό: Κορακοβούνι
8η αγωνιστική
Βρασιές-Απόλλων
Παγγορτυνιακός-Φαλαισία
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης
Νικηταράς-Πανθυρεατικός
Λεωνίδιο-Κορακοβούνι
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης
9η αγωνιστική
Απόλλων-Φαλαισία
Ολυμπιακός-Βρασιές
ΑΕΚ Τρίπολης-Παγγορτυνιακός
Πανθυρεατικός-Πανιώνιος
Κορακοβούνι-Νικηταράς
Δόξα Μεγαλόπολης-Λεωνίδιο
Ρεπό: Τεγέα
10η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Απόλλων
Φαλαισία-ΑΕΚ Τρίπολης
Βρασιές-Πανθυρεατικός
Πανιώνιος-Κορακοβούνι
Τεγέα-Λεωνίδιο
Νικηταράς-Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό: Παγγορτυνιακός
11η αγωνιστική
Απόλλων-ΑΕΚ Τρίπολης
Πανθυρεατικός-Ολυμπιακός
Κορακοβούνι-Βρασιές
Λεωνίδιο-Παγγορτυνιακός
Δόξα Μεγαλόπολης-Πανιώνιος
Τεγέα-Νικηταράς
Ρεπό: Φαλαισία
12η αγωνιστική
Πανθυρεατικός-Απόλλων
Ολυμπιακός-Κορακοβούνι
Φαλαισία-Λεωνίδιο
Βρασιές-Δόξα Μεγαλόπολης
Παγγορτυνιακός-Νικηταράς
Πανιώνιος-Τεγέα
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης
13η αγωνιστική
Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός
Λεωνίδιο-ΑΕΚ Τρίπολης
Δόξα Μεγαλόπολης-Ολυμπιακός
Νικηταράς-Φαλαισία
Τεγέα-Βρασιές
Παγγορτυνιακός-Πανιώνιος
Ρεπό: Απόλλων

Β' Κατηγορία -1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Νεστάνη-Μέγας Αλέξανδρος   
Ελπίδα-Δημητσάνα
Άρης-Κανδήλα
Ορχομενός-Μαντινειακός

2η αγωνιστική
Ελπίδα-Νεστάνη
Μέγας Αλέξανδρος-Άρης
Δημητσάνα-Ορχομενός
Μαντινειακός-Κανδήλα

3η  αγωνιστική
Νεστάνη-Άρης
Ορχομενός-Ελπίδα
Μαντινειακός-Μέγας Αλέξανδρος
Κανδήλα-Δημητσάνα

4η αγωνιστική
Ορχομενός-Νεστάνη
Άρης-Μαντινειακός
Ελπίδα-Κανδήλα
Μέγας Αλέξανδρος-Δημητσάνα

5η αγωνιστική
Νεστάνη-Μαντινειακός
Κανδήλα-Ορχομενός
Δημητσάνα-Άρης
Μέγας Αλέξανδρος-Ελπίδα

6η αγωνιστική
Κανδήλα-Νεστάνη
Μαντινειακός-Δημητσάνα
Ορχομενός-Μέγας Αλέξανδρος
Άρης-Ελπίδα

7η αγωνιστική
Δημητσάνα-Νεστάνη
Μέγας Αλέξανδρος-Κανδήλα
Ελπίδα-Μαντινειακός
Άρης-Ορχομενός

Β' κατηγορία-2ος όμιλος

1η αγωνιστική
Πάρνωνας-ΑΕ Μαρίου 
Ερμής Μελιγούς-Ελαιοχώρι
Φορτούνα-Αχιλλέας
Ηρακλής-ΑΕ Κορυθίου

2η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς-Πάρνωνας
ΑΕ Μαρίου-Φορτούνα
Ελαιοχώρι-Ηρακλής
ΑΕ Κορυθίου-Αχιλλέας

3η αγωνιστική
Πάρνωνας-Φορτούνα
Ηρακλής-Ερμής Μελιγούς
ΑΕ Κορυθίου-ΑΕ Μαρίου
Αχιλλέας-Ελαιοχώρι

4η αγωνιστική
Ηρακλής-Πάρνωνας
Φορτούνα-ΑΕ Κορυθίου
Ερμής Μελιγούς-Αχιλλέας
ΑΕ Μαρίου-Ελαιοχώρι

5η αγωνιστική
Πάρνωνας-ΑΕ Κορυθίου
Αχιλλέας-Ηρακλής
Ελαιοχώρι-Φορτούνα
ΑΕ Μαρίου-Ερμής Μελιγούς

6η αγωνιστική
Αχιλλέας-Πάρνωνας
ΑΕ Κορυθίου-Ελαιοχώρι
Ηρακλής-ΑΕ Μαρίου
Φορτούνα-Ερμής Μελιγούς

7η αγωνιστική
Ελαιοχώρι-Πάρνωνας
ΑΕ Μαρίου-Αχιλλέας
Ερμής Μελιγούς-ΑΕ Κορυθίου
Φορτούνα-Ηρακλής

Πηγή:arcadiaportal.gr

Δημοσίευση σχολίου

[disqus][facebook]

Author Name

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.