16η Μαρτίου 25η Μαρτίου 28η Οκτωβρίου Α.Ε.Μαρίου Α.Ε.Σ. Κυνουρίας Α.Ο.Σ.Λ Α.Σ. TKD Λεωνιδίου Α.Σ."Αρκάς" Α.Σ.Λεωνιδίου Α.Τ.Λεωνιδίου Αβραντίνης Αγ.Βασίλειος Αγγελίες Άγιος Βασίλειος Αγρότες Αγροτικός Συνεταιρισμός Αγώνες δρόμου Αγωνιστική Συνεργασία ΑΔΜΗΕ ΑΕΠΙ Αθλητικά Αιμοδοσία Αλιεία Άλλα αθλήματα ΑΜΕΑ Αμπελουργοί Αμυγδαλιά Ανακοινώσεις Αναπτυξιακή Πάρνωνα Αναρρίχηση Ανέλιξη Ανεξάρτητοι Έλληνες Άνεργοι Ανοιχτή συνέλευση ΑΝΤΑΡΣΥΑ Αντένα Αντιφασίστες Αξίζει να δείτε Άξιον Εστί απάτες απεργία Απογραφή 2011 Αποζημιώσεις Απόκριες Απόλλων Τυρού άποροι Αποστολόπουλος Απόψεις Απρόβλεπτα Άργος Αργυράκη Άρθρα Αρκαδία Αρκαδικό Πανόραμα Αρκαδικός Άρση βαρών Αρχαιολογία Αρχείο Τσακωνιάς Αρχιτέκτονες Αστεία Αστέρας Τρίπολης Άστρος Αστυνομία Ασφαλιστικά ταμεία ΑΤΕ ατύχημα Αυτοκίνητο αφιέρωμα Βαλασόπουλος Βασκίνα Βέμμος Βενιζέλος Βιβλίο Βίντεο Βιογραφικό Βιτζηλαίου Βιώσιμη Πόλη Βλάβες Βλάσης Βλησιδιά Βόλεϊ Βουδούρης βραβείο Γ.Ε.Φ. Γ.Σ.Τυρού Γενική Συνέλευση Γεύσεις Ελλήνων εκλεκτές Γεωργοί γηροκομείο Γιαννακόπουλος Γιαννακούρας Γιαννούσης Γιορτή Κρασιού γιορτή μελιού Γιορτή μελιτζάνας Γιορτή του Ψαρά Γλυππία γλυπτική Γνώμες Γόντικας Γυμνάσιο Γυναίκα Δ.Ε.Τυρού Δ.Ο.Υ. Δαλιάνης δανειολήπτες Δασαρχείο ΔΕΔΔΗΕ Δέδε ΔΕΗ ΔΕΚΟ Δελτία τύπου δεντροφύτευση ΔΗ.ΣΥ. ΔΗΚΕΝΚ Δημ.Ραδιόφωνο Τρίπολης ΔΗΜΑΡ Δημοπρασία Δήμος Β.Κυνουρίας Δήμος Γορτυνίας Δήμος Λεωνιδίου Δήμος Ν.Κυνουρίας Δήμος Νότιας Κυνουρίας Δήμος Τυρού Δημοσκόπηση Δημοτικό Συμβούλιο Δημοτικό Σχολείο δημοψήφισμα Δια Βίου Μάθηση Διαγωνισμός Διαδίκτυο δίαθλο διακοπή ρεύματος Διαμαρτυρία Διαμονή Διανομή τροφίμων διασκέδαση Διατροφή Δικαιοσύνη Δράκος Δράσεις Κυνουρίας Δράση Δρίτσας Δυνατή Πελοπόννησος δυστύχημα δωρεά ΕΕΣΠΟΦ εθελοντισμός Εθνική Ελλάδας Εθνική Συσπείρωση Εθνική Τράπεζα ει Ειδήσεις Ειδικό Σχολείο Εκδηλώσεις Εκδρομή Έκθεση Έκθεση Φωτογραφίας Εκκλησία Εκλογες Εκλογές Εκπαίδευση Εκτελεστική επιτροπή ελαιοπαραγωγοί ΕΛΓΑ Ελεύθεροι επαγγελματίες Ελιά Ελλάδα ΕΛΜΕ ΕΛΤΑ Εμβολιασμοί Εμπορικός σύλλογος Ενδιαφέρουν Ενέργεια Ενίσχυση Επιχειρήσεων Ένωση Ξενοδόχων ΕΟΜΜΕΧ ΕΟΠΥΥ ΕΠΑΛ επέτειοι επιδόματα Επιδοτήσεις Επικαιρότητα Επιμελητήριο Αρκαδίας Επιστολές Επιτροπή Παιδείας Επιχειρηματικότητα ΕΠΟ ΕΠΣ.Αρκαδίας ΕΠΣΑ Έργα Εργασία Εργαστήριο Εργατικό κέντρο ΕΡΤ ΕΣΗΕΑ ΕΣΠΑ Εύη Τατούλη Ευθυμογράφημα Ευχές ΕΦΕΤ Ζαρίτσι Ζαχαριάς ζωγραφική Ζώταλης Ηλιοπούλου ημερίδα Θέατρο θέατρο σκιών Θεοδωράκη θεοδωράκης Θεοφάνεια θηροφύλακες Ι.Μ.Αγίου Νικολάου Καρυάς Ι.Μ.Αγίου Νικολάου Σύντζας Ι.Μ.Ελώνης ΙΕΚ ΙΚΑ ΙΚΑ. Ισοπολιτεία Ιστορικά Κ.Ε.Δ.Ε Κ.Ε.Ε. Κ.Ε.Π. Κ.Ε.Φ. καιρός Καλαθά Καλλικράτης Καρβελάς Καρδαράς καταγγελίες Καταδυτικό πάρκο κατηγορία κατοικίδια Καύσιμα ΚΕΚ Κέντρο Πληροφόρησης Κέντρο Υγείας ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ. Κίνηση ΚΚΕ Κλειστό Γυμναστήριο ΚΝΕ Κοινωνία Κοινωνικά Κοινωφελής Επιχείρηση κολύμβηση Κοντοζαμάνης Κοσμάς Κόσμος Κοτρώτσος Κουκλοθέατρο Κουνουπιά Κουτρούκης ΚΠΝΝΑ Κρυονέρι ΚΤΕΛ Κτηματική Υπηρεσία Κτηματολόγιο κτηνοτρόφοι κυκλοφοριακό Κυνηγετικός Σύλλογος Κυνηγοί Κυνουρία Κύπρος Κωνσταντινόπουλος Λαϊκή αγορά Λαϊκή Ενότητα Λαική συσπείρωση Λαϊκή συσπείρωση Λάκκος Λάκος Λακωνία Λαλουδάκης Λαογραφία ΛΑΟΣ λαχειοφόρος Λειβαδά Λειβάδι Λεκκός Λεωνίδιο Λιβάδι Λιμάνι Λιμενικό Σώμα Λιμενικό Ταμείο λογιστές Λύκειο Λυκουρέντζος Λυμπεροπούλου Λυσίκατος μαγειρική Μανδρώνης Μάνος Μανώλης Μαρί Μαρνέρης Μελισσοκόμοι Μελιτζάzz Μητέρα Μηχανικοί Μιχελάκης μνημόσυνο Μορφωτικός Σύλλογος Μοτοπαρέα Μοτοσικλέτα μουσεία μουσική Μπακούρης Μπαμπαδήμας Μπάσκετ Μπερτζελέτος Μπιρσίμ ν Ναρκωτικά Νατάσα Πετρούλια Ναυτικοί ΝΔ Νέα Γρίπη Νέα Πελοπόννησος Νεολαία ΠΑΣΟΚ νηπιαγωγείο Νικολάκου Νομαρχία Αρκαδίας Νότια Κυνουρία Ξενοδόχοι Ο άλλος δρόμος Ο τόπος μας Ο.Τ.Ε. ΟΑΕΔ ΟΑΕΕ ΟΓΑ Οδηγίες Οικοδόμοι Οικολόγοι Οικονομία Οικονομική επιτροπή Οινοπαραγωγοί ΟΚΕ Ολυμπιακός Λεωνιδίου ομιλία Ομογένεια Ομοσπονδία TKD ITF ΟΝΝΕΔ ΟΠΕΚΕΠΕ Όραμα-Γνώση-Πρόοδος Ορειβασία ΟΤΑ Ουράνης Π.Ο.Ε. Παγώνης ΠΑΖΛ Παιδί Παιδίατρος Παιδική Χαρά Παιδική Χορωδία παιδικός σταθμός παλαίμαχοι Παλαιοχώρι ΠΑΜΕ Παναγιωτόπουλος Παναρκαδική ομοσπονδία Παναρκαδικό Νοσοκομείο Πανελλήνιες Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου πανηγύρια Παπαδημητρόπουλος Παπαηλιού Παπαθανασόπουλος Παπαμιχαήλ Παπανδρέου Παραλία Τυρού Παραλίες παράξενα Παρθενώνας Πάρνωνας Παρουσίαση ΠΑΣΟΚ Πάσχα Πατσαρίνος Πάχος Πεζοπόροι Τυρού Πελετά Πελοποννησιακή Ένωση Πελοπόννησος Πελοπόννησος Οικολογική Πελοπόννησος Πρώτα Πέρα Μέλανα Περιβάλλον Περιοδικό Περιφέρεια Πελοποννήσου Πηγάδι Πλάκα Πλατανάκι πο Ποδήλατο Ποδόσφαιρο Ποίηση Πολεμική Αεροπορία Πολιτικά Πολιτική προστασία Πολιτισμός Πολιτιστικός Σύλλογος πολύτεκνοι Ποτάμι Πούλιθρα Πραγματευτή Πρασιές Πραστός προκηρύξεις Πρόσωπα Πυργούδι Πυροσβεστική ραδιόφωνο Ρέππας ρετρό Ρολόι Σαλάκος Σαμαράς Σαμπατική ΣΑΟΟ Σαπουνακέϊκα Σαραντάρης σεισμός σεμινάριο ΣΕΤΕ Σιδηρόδρομος Σινεμά Σιώρας Σπηλαιολόγοι Στατιστική Υπηρεσία ΣτΕ Στίβος στρατολογία Σύλλογος "Αγ.Απόστολοι" Σύλλογος "Αθηνά" Σύλλογος "Απόλλων" Σύλλογος "Λεωνίδιον" σύλλογος Βασκινιωτών Σύλλογος γονέων Σύλλογος Δαφνώνας Σύλλογος Μαριωτών Σύλλογος Παλαιοχωριτών Συμπολιτεία Συναυλία Συνέδριο συνέντευξη συνταγές Συνταξιούχοι ΣΥΡΙΖΑ. σχόλια Σωματείο Γυναικών Τ.Ε.Ε. ΤΑΞΙ Τατούλης ΤΕΒΑ τέλη τέννις Τέχνη Τεχνικό Πρόγραμμα Τεχνολογία Τηγάνι τηλεόραση τοξοβολία Τοπικά Τοπικό Αρχείο Τουρισμός Τράπεζα Πειραιώς τράπεζες Τρίαθλο Τριανταφύλλου Τρίτεκνοι Τροχαίο Τροχάνη Τσακωνιά Τσακώνικη διάλεκτος τσακώνικη μελιτζάνα Τσακώνικη υφαντική Τσακώνικος Συνεταιρισμός Τσακώνικος Συνεταιρισμός Γυναικών Τσακώνικος Χορός Τσέρφο Τσιγκούνης Τσικνοπέμπτη Τσιλιβής Τσιτάλια ΤΣΜΕΔΕ Τυρός Υγεία ΥΠΕΣ Υποθηκοφυλακείο Υποτροφίες Υπουργείο Πολιτισμού Φ.Ο.Σ.Λ. Φάμπρικα Πολιτισμού Φαρμακοποιοί Φεστιβάλ Φεστιβάλ αναρρίχησης Φεστιβάλ Μελιτζάνας Φιλαρμονική φιλόζωοι Φίλοι Εθνικής Ελλάδος Φορέας Διαχείρισης Οικολογικού Πάρκου Φορείς φορολογία Φορολογικά Φόρος ακινήτων Φωκιανό Φωτογραφία Φωτογραφίες ΧΑΔΑ Χαμόγελο του παιδιού Χάρτες Χείλαρης χιούμορ Χορευτικό συγκρότημα Χορευτικός Όμιλος χοροεσπερίδα Χορός Χορωδία Χουζούρης Χούνη Χριστούγεννα Χρονογράφημα Χρυσή Αυγή ψάρεμα Ψαρολόγος ψήφισμα Ψυχολογία Ωδείο ώρα Beach Soccer Beach Tennis Beach Volley Erasmus Events Facebook I Love GR Leader Photo Gallery Pizza Rally Taekwon Do Taxisnet TKD WTF Toolbar Unesco Video WWF

Τα αποτελέσματα του TYROS RUN 2017 (vid)


Ο αγώνας των 8 και 16 χλμ. πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία όπως και οι παράλληλες εκδηλώσεις, δρόμος δυναμικού βαδίσματος 6 χλμ και αγώνες για παιδιά Δημοτικού 400μ - 800μ.

Με σύμμαχό μας τον καιρό οι αθλητές έτρεξαν δίπλα στην θάλασσα και άλλα και ψηλότερα στους πρόποδες του βουνού.

Μεγάλη και σημαντική η προσέλευση των εθελοντών της Αστυνομίας των ιατρών αλλά και η παρουσία ασθενοφόρου δημιούργησε το αίσθημα ασφάλειας που χρειάζετε κάθε αθλητής για να τρέξει απερίσπαστος.

Χωρίς  προβλήματα τερμάτισαν τον αγώνα οι αθλητές με τις εντυπώσεις τους  από την διαδρομή να είναι θετικές.

Η περιοχή και οι κάτοικοι αγκάλιασαν την εκδήλωση  με την παρουσία τους στην εκκίνηση-τερματισμό αλλά και κατά την διαδρομή όπου και χειροκροτούσαν τους αθλητές. 

Σημαντικές στιγμές οι μικροί και πολλά υποσχόμενοι αθλητές που ανέβηκαν στο βάθρο, αλλά και οι γηραιότεροι που τους δίδαξαν τον τρόπο.

Η διοργανώτρια εταιρεία «Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ» ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. αισθάνεται την υποχρέωση να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν ώστε να διεξαχθεί με ασφάλεια και όπως είχε προγραμματιστεί ο αγώνας.

Ευχαριστούμε τους Χορηγούς του αγώνα, και τους χορηγούς επικοινωνίας που το ταξίδεψαν παντού.

Τέλος να ευχαριστήσουμε τον Δήμο Νότιας Κυνουρίας, την Κοινωφελής Επιχείρηση (ΔΗΚΕΝΚ) και την Περιφέρεια Πελοποννήσου που πίστεψαν και αγκάλιασαν το όραμά μας.

Διοργάνωση» Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ» Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση.

Σας περιμένουμε στον επόμενο αγώνα το 2018…
ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 8ΧΛΜ - ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
No
ONOMA
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΠΕΡΙΟΧΗ
ΚΑΤΗΓ
ΧΡΟΝΟΣ
ΣΥΛΟΓΟΣ
61
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α2
0:34:23

47
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΤΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Α1
0:38:18

73
ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α4
0:38:44

32
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ
Α3
0:39:00

56
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
W1
0:39:00

78
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
0:39:44

40
ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α3
0:40:04

86
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΡΕΛΛΑΣ
ΜΕΓΑΡΑ
A2
0:40:58

90
ΝΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ
ΤΡΙΠΟΛΗ
W2
0:41:18

65
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ
ΑΡΓΟΣ
W1
0:41:22

52
ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΜΕΝΑΓΙΟΣ
ΑΡΓΟΣ
Α4
0:42:44

69
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΖΔΡΑΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α2
0:42:51

77
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
0:43:59

13
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΙΔΑΡΙ
W1
0:44:39

55
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α3
0:46:19

68
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΚΑΛΗΣ
ΑΣΤΡΟΣ
Α3
0:46:19

53
ΚΩΣΤΑΣ
ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
A3
0:47:02

50
ΠΑΡΗΣ
ΛΥΡΙΤΗΣ
ΑΡΓΟΣ
Α3
0:47:18

45
ΘΑΚΗΣ
ΛΑΓΙΟΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α4
0:47:24

16
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ
ΑΡΓΟΣ
W2
0:47:31

33
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΡΟΥΤΑΣ
ΑΘΗΝΑ
Α2
0:48:11
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
79
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
ΦΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
0:48:58

94
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΑΝΕΣΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ
A4
0:49:00

95
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
W1
0:49:05

37
ΝΤΑΝΚΑ
ΚΟΛΟΥΒΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ
W2
0:49:27

87
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
A3
0:49:43

231
ΞΥΔΙΑ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣΤΡΟΣ
W2
0:50:50

54
ΜΠΑΜΠΗΣ
ΜΠΑΚΑΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
0:51:04

48
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
Α2
0:51:10

46
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ
ΤΥΡΟΣ
Α2
0:51:22

80
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
W1
0:51:37

89
ΗΛΙΑΣ
ΠΟΔΟΛΗΣ
ΤΥΡΟΣ
A1
0:52:10

92
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΣΥΒΑΣ
ΤΥΡΟΣ
A1
0:52:11

29
ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΓΟΥΛΑ
Α3
0:52:12

63
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΣ
Α3
0:52:13

83
ΕΛΕΝΗ
ΣΙΩΡΑ
ΛΙΒΑΔΙ
W1
0:52:17

24
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΑΡΓΟΣ
Α4
0:52:39

12
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
W2
0:53:49

88
ΕΥΓΕΝΙΑ
 ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
W1
0:54:27

51
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
ΤΥΡΟΣ
W2
0:54:44

91
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α1
0:57:03

38
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΤΣΥΦΑ
ΤΥΡΟΣ
W1
0:57:43

42
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α4
0:57:43

27
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΑΖΑΣ
ΑΡΓΟΣ
A3
0:58:32

21
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
0:59:31
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
35
ΡΟΖΑΛΙΝΑ
ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ
ΑΘΗΝΑ
W2
01:00:05
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70
ΤΑΚΗΣ
ΣΠΑΘΑΡΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
01:03:44

82
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΕΓΑΡΑ
W2
01:04:52

75
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΤΥΛΙΓΑΔΑ
ΑΘΗΝΑ
W2
01:08:19
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
62
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α1
01:09:44

43
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α1
01:11:23

93
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΒΕΝΤΗ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
W1
01:14:34

14
ΜΙΚΑ
ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
W2
01:15:38

41
ΒΑΣΙΑ
ΚΟΥΤΟΥΛΑ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
W1
01:16:43

11
ΑΝΝΑ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
W2
01:19:35
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
28
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΑΛΦΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α4
01:35:47

15
ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α4
DNS

17
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΛΑΔΑΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α1
DNS

18
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
Α4
DNS

19
ΗΛΙΑΣ
ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α4
DNS

85
ΦΑΝΗ
ΔΗΜΑ
ΑΡΓΟΣ
W1
DNS

20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α1
DNS

10
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Α3
DNS

22
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΟΥΡΑΚΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
Α4
DNS

23
ΡΑΛΙΤΣΑ
ΔΟΥΡΑΚΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
W2
DNS

25
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ
Α3
DNS

26
ΒΙΒΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
W1
DNS

30
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΝΑΒΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
DNS

31
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΝΑΚΗΣ
ΧΑΙΔΑΡΙ
Α3
DNS

34
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ
A2
DNS

36
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ
ΒΑΓΙΑ
Α2
DNS

39
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ
ΜΟΣΧΑΤΟ
W2
DNS

44
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΡΑΣΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Α3
DNS

49
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΛΥΚΟΥΡΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
W2
DNS

57
ΤΕΡΡΥ
ΜΥΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ
W1
DNS

58
ΒΑΝΑ
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΑΥΠΛΙΟ
W1
DNS

59
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΟΛΓΑΣ
ΑΡΓΟΣ
Α3
DNS

60
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΜΕΑ
Α3
DNS

64
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΣΤΡΟΣ
Α1
DNS

66
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΑΧΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
DNS

67
ΦΩΤΙΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
DNS

71
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ
ΑΡΓΟΣ
Α2
DNS

72
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
A3
DNS

74
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ
ΤΥΡΟΣ
A3
DNS

76
ΓΙΟΥΛΗ
ΦΥΤΙΛΗ
ΛΑΜΙΑ
W2
DNS

81
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΣΠΑΡΤΗ
Α4
DNS

84
DOROTA
SUCHOCKA
KOYKAKI
W2
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
47
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΤΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Α1
0:38:18

89
ΗΛΙΑΣ
ΠΟΔΟΛΗΣ
ΤΥΡΟΣ
A1
0:52:10

92
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΣΥΒΑΣ
ΤΥΡΟΣ
A1
0:52:11

91
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α1
0:57:03

62
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α1
01:09:44

43
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α1
01:11:23

17
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΛΑΔΑΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α1
DNS

20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α1
DNS

64
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΣΤΡΟΣ
Α1
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
61
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α2
0:34:23

86
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΡΕΛΛΑΣ
ΜΕΓΑΡΑ
A2
0:40:58

69
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΖΔΡΑΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α2
0:42:51

33
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΡΟΥΤΑΣ
ΑΘΗΝΑ
Α2
0:48:11
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
Α2
0:51:10

46
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ
ΤΥΡΟΣ
Α2
0:51:22

34
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ
A2
DNS

36
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ
ΒΑΓΙΑ
Α2
DNS

71
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ
ΑΡΓΟΣ
Α2
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
32
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ
Α3
0:39:00

78
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
0:39:44

40
ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α3
0:40:04

77
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
0:43:59

55
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α3
0:46:19

68
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΚΑΛΗΣ
ΑΣΤΡΟΣ
Α3
0:46:19

53
ΚΩΣΤΑΣ
ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
A3
0:47:02

50
ΠΑΡΗΣ
ΛΥΡΙΤΗΣ
ΑΡΓΟΣ
Α3
0:47:18

79
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
ΦΩΤΙΑΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
0:48:58

87
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
A3
0:49:43

54
ΜΠΑΜΠΗΣ
ΜΠΑΚΑΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
0:51:04

29
ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΓΟΥΛΑ
Α3
0:52:12

63
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΣ
Α3
0:52:13

27
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΑΖΑΣ
ΑΡΓΟΣ
A3
0:58:32

10
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Α3
DNS

25
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ
Α3
DNS

30
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΝΑΒΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
DNS

31
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΝΑΚΗΣ
ΧΑΙΔΑΡΙ
Α3
DNS

44
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΡΑΣΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Α3
DNS

59
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΟΛΓΑΣ
ΑΡΓΟΣ
Α3
DNS

60
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΜΕΑ
Α3
DNS

67
ΦΩΤΙΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
DNS

72
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
A3
DNS

74
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ
ΤΥΡΟΣ
A3
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
73
ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α4
0:38:44

52
ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΜΕΝΑΓΙΟΣ
ΑΡΓΟΣ
Α4
0:42:44

45
ΘΑΚΗΣ
ΛΑΓΙΟΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α4
0:47:24

94
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΑΝΕΣΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ
A4
0:49:00

24
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΑΡΓΟΣ
Α4
0:52:39

42
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α4
0:57:43

21
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
0:59:31
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70
ΤΑΚΗΣ
ΣΠΑΘΑΡΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
01:03:44

28
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΑΛΦΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α4
01:35:47

15
ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α4
DNS

18
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
Α4
DNS

19
ΗΛΙΑΣ
ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α4
DNS

22
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΟΥΡΑΚΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
Α4
DNS

66
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΑΧΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
DNS

81
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΣΠΑΡΤΗ
Α4
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
56
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
W1
0:39:00

65
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ
ΑΡΓΟΣ
W1
0:41:22

13
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΙΔΑΡΙ
W1
0:44:39

95
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
W1
0:49:05

80
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
W1
0:51:37

83
ΕΛΕΝΗ
ΣΙΩΡΑ
ΛΙΒΑΔΙ
W1
0:52:17

88
ΕΥΓΕΝΙΑ
 ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
W1
0:54:27

38
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΤΣΥΦΑ
ΤΥΡΟΣ
W1
0:57:43

93
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΒΕΝΤΗ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
W1
01:14:34

41
ΒΑΣΙΑ
ΚΟΥΤΟΥΛΑ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
W1
01:16:43

85
ΦΑΝΗ
ΔΗΜΑ
ΑΡΓΟΣ
W1
DNS

26
ΒΙΒΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
W1
DNS

57
ΤΕΡΡΥ
ΜΥΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ
W1
DNS

58
ΒΑΝΑ
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΑΥΠΛΙΟ
W1
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
90
ΝΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ
ΤΡΙΠΟΛΗ
W2
0:41:18

16
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ
ΑΡΓΟΣ
W2
0:47:31

37
ΝΤΑΝΚΑ
ΚΟΛΟΥΒΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ
W2
0:49:27

231
ΞΥΔΙΑ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣΤΡΟΣ
W2
0:50:50

12
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
W2
0:53:49

51
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
ΤΥΡΟΣ
W2
0:54:44

35
ΡΟΖΑΛΙΝΑ
ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ
ΑΘΗΝΑ
W2
01:00:05
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
82
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΕΓΑΡΑ
W2
01:04:52

75
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΤΥΛΙΓΑΔΑ
ΑΘΗΝΑ
W2
01:08:19
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
14
ΜΙΚΑ
ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ
ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
W2
01:15:38

11
ΑΝΝΑ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
W2
01:19:35
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
23
ΡΑΛΙΤΣΑ
ΔΟΥΡΑΚΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
W2
DNS

39
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ
ΜΟΣΧΑΤΟ
W2
DNS

49
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΛΥΚΟΥΡΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
W2
DNS

76
ΓΙΟΥΛΗ
ΦΥΤΙΛΗ
ΛΑΜΙΑ
W2
DNS

84
DOROTA
SUCHOCKA
KOYKAKI
W2
DNS



ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 16χλμ
NO
ONOMA
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΠΕΡΙΟΧΗ
ΚΑΤΗΓ
ΧΡΟΝΟΣ

205
ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Α1
01:06:59

242
ΣΠΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
Α3
01:10:58

239
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΝΕΤΣΗΣ
ΑΡΓΟΣ
Α2
01:11:15

210
ΗΛΙΑΣ
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ
Α1
01:16:31

247
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΡΜΠΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α4
01:18:15

213
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΑΛΑΤΣΙ
Α2
01:18:23

251
MAREK
BOOZIONY
KOYKAKI
A4
01:20:19

215
ΜΑΤΑ
ΚΛΗΣΑΡΗ
ΑΡΓΟΣ
W2
01:21:25

258
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
A4
01:22:03

223
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΡΓΕΤΗΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α3
01:24:02

219
ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΑΧΑΡΩ
Α1
01:25:33

249
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
Α3
01:26:19

202
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΡΔΟΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α3
01:26:41

221
ΜΕΝΙΟΣ
ΛΙΟΦΑΓΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Α4
01:26:54

207
EΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Α3
01:27:13

204
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α3
01:27:34

240
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΚΛΗΡΗΣ
ΑΣΤΡΟΣ
Α3
01:28:08

255
ΦΑΝΗΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α1
01:28:36

233
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α4
01:33:27

208
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΟΥΛΟΣ
ΔΟΛΙΑΝΑ
Α3
01:34:45

222
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ
Α3
01:34:55

252
WENDY
COPAGE
ΤΥΡΟΣ
W2
01:35:02

220
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΛΑΟΥΔΗ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
W2
01:36:30

218
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
01:36:31
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
216
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Α3
01:37:22

209
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΓΟΥΛΑ
Α3
01:37:53

280
ΣΤΡΑΤΗΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
01:40:38

260
DOROTA
SUCHOCKA
KOYKAKI
W2
01:40:45

200
ΑΣΗΜΙΝΑ
ΒΑΡΕΛΑ
ΜΕΓΑΡΑ
W1
01:45:20

254
ΝIGEL
COPAGE
ΤΥΡΟΣ
Α4
01:47:30

253
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ
ΤΥΡΟΣ
Α4
01:48:09

246
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΗ
Α4
01:50:08

259
ΗΛΙΑΣ
ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ
ΜΕΓΑΡΑ
A4
01:50:28

230
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΞΕΡΑΚΙΑ
ΤΥΡΟΣ
W1
01:52:26

261
ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
A4
01:53:26

241
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α4
01:54:17

226
ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
Α4
01:54:33

229
ΚΕΛΛΥ
ΞΑΞΙΡΗ
ΤΡΙΠΟΛΗ
W2
01:54:33

228
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΤΡΟΥΔΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Α4
01:54:44

256
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
01:57:59

234
ΘΟΔΩΡΗΣ
ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
02:01:58

257
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α3
02:01:58

238
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΑΜΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
DNF

201
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
DNS

203
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
DNS

206
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
Α3
DNS

211
ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ
Α3
DNS

212
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ
Α2
DNS

214
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΙΟΣΣΕΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Α3
DNS

217
ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α3
DNS

224
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
DNS

225
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΠΑΚΑ
ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ
W2
DNS

227
ΕΛΕΝΗ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ
ΚΥΨΕΛΗ
W2
DNS
ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
231
ΜΑΡΙΑ
ΞΥΔΙΑ
ΑΣΤΡΟΣ
W2
DNS

232
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΗΝΑ
Α3
DNS

235
ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΠΑΣΤΡΑΣ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Α4
DNS

236
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΙΠΕΡΟΣ
ΑΡΓΟΣ
Α1
DNS

237
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΙΠΕΡΟΣ
ΑΡΓΟΣ
Α1
DNS

243
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α3
DNS

244
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΤΙΜΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ
Α4
DNS

245
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Α4
DNS

248
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
W1
DNS

250
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΕΛΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α4
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
205
ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Α1
01:06:59

210
ΗΛΙΑΣ
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ
Α1
01:16:31

219
ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΑΧΑΡΩ
Α1
01:25:33

255
ΦΑΝΗΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ
ΑΘΗΝΑ
Α1
01:28:36

236
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΙΠΕΡΟΣ
ΑΡΓΟΣ
Α1
DNS

237
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΙΠΕΡΟΣ
ΑΡΓΟΣ
Α1
DNS








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
239
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΝΕΤΣΗΣ
ΑΡΓΟΣ
Α2
01:11:15

213
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΑΛΑΤΣΙ
Α2
01:18:23








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
242
ΣΠΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
Α3
01:10:58

223
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΡΓΕΤΗΣ
ΜΕΓΑΡΑ
Α3
01:24:02

249
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
Α3
01:26:19

202
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ