Οκτωβρίου 2011

16η Μαρτίου 25η Μαρτίου 28η Οκτωβρίου Α.Ε.Μαρίου Α.Ε.Σ. Κυνουρίας Α.Ο.Σ.Λ Α.Σ. TKD Λεωνιδίου Α.Σ."Αρκάς" Α.Σ.Λεωνιδίου Α.Τ.Λεωνιδίου Αβραντίνης Αγ.Βασίλειος Αγγελίες Άγιος Βασίλειος Αγρότες Αγροτικός Συνεταιρισμός Αγώνες δρόμου Αγωνιστική Συνεργασία ΑΔΜΗΕ ΑΕΠΙ Αθλητικά Αιμοδοσία Αλιεία Άλλα αθλήματα ΑΜΕΑ Αμπελουργοί Αμυγδαλιά Ανακοινώσεις Αναπτυξιακή Πάρνωνα Αναρρίχηση Ανέλιξη Ανεξάρτητοι Έλληνες Άνεργοι Ανοιχτή συνέλευση ΑΝΤΑΡΣΥΑ Αντένα Αντιφασίστες Αξίζει να δείτε Άξιον Εστί απάτες απεργία Απογραφή 2011 Αποζημιώσεις Απόκριες Απόλλων Τυρού άποροι Αποστολόπουλος Απόψεις Απρόβλεπτα Άργος Αργυράκη Άρθρα Αρκαδία Αρκαδικό Πανόραμα Αρκαδικός Άρση βαρών Αρχαιολογία Αρχείο Τσακωνιάς Αρχιτέκτονες ΑΣΕΠ Αστεία Αστέρας Τρίπολης Άστρος Αστυνομία Ασφαλιστικά ταμεία ΑΤΕ ατύχημα Αυτοδιοίκηση Αυτοκίνητο αφιέρωμα Βαλασόπουλος Βασκίνα Βέμμος Βενιζέλος Βιβλίο Βίντεο Βιογραφικό Βιτζηλαίου Βιώσιμη Πόλη Βλάβες Βλάσης Βλησιδιά Βόλεϊ Βουδούρης βραβείο Γ.Ε.Φ. Γ.Σ.Τυρού Γενική Συνέλευση Γεύσεις Ελλήνων εκλεκτές Γεωργοί γηροκομείο Γιαννακόπουλος Γιαννακούρας Γιαννούσης Γιορτή θαλασσινών Γιορτή Κρασιού γιορτή μελιού Γιορτή μελιτζάνας Γιορτή πανσελήνου Γιορτή του Ψαρά Γλυππία γλυπτική Γνώμες Γόντικας Γυμνάσιο Γυναίκα Δ.Ε.Τυρού Δ.Ο.Υ. Δαλιάνης δανειολήπτες Δασαρχείο ΔΕΔΔΗΕ Δέδε ΔΕΗ ΔΕΚΟ Δελτία τύπου δεντροφύτευση Δερματολόγος ΔΗ.ΣΥ. ΔΗΚΕΝΚ Δημ.Ραδιόφωνο Τρίπολης ΔΗΜΑΡ Δημοπρασία Δήμος Β.Κυνουρίας Δήμος Γορτυνίας Δήμος Λεωνιδίου Δήμος Ν.Κυνουρίας Δήμος Νότιας Κυνουρίας Δήμος Τυρού δημοσιογράφοι Δημοσκόπηση Δημοτικό Συμβούλιο Δημοτικό Σχολείο δημοψήφισμα Δια Βίου Μάθηση Διαγωνισμός Διαδίκτυο δίαθλο διακοπή νερού διακοπή ρεύματος Διαμαρτυρία Διαμονή Διανομή τροφίμων διασκέδαση Διατροφή διάφορα ΔΙΕΚ Δικαιοσύνη Δράκος Δράσεις Κυνουρίας Δράση Δρίτσας Δυνατή Πελοπόννησος δυστύχημα δωρεά εγκαίνια ΕΕΣΠΟΦ εθελοντισμός έθιμα Εθνική Ελλάδας Εθνική Συσπείρωση Εθνική Τράπεζα ει Ειδήσεις Ειδικό Σχολείο Εκδηλώσεις Εκδρομή Έκθεση Έκθεση Φωτογραφίας Εκκλησία Εκλογες Εκλογές Εκπαίδευση εκπομπή Εκτελεστική επιτροπή ελαιοπαραγωγοί ΕΛΓΑ Ελεύθεροι επαγγελματίες Ελιά Ελλάδα Ελληνικός Στρατός ΕΛΜΕ ΕΛΤΑ Εμβολιασμοί Εμπορικός σύλλογος ΕΜΥ Ενδιαφέρουν Ενέργεια Ενίσχυση Επιχειρήσεων Ένωση Ξενοδόχων ΕΟΜΜΕΧ ΕΟΠΥΥ ΕΠΑΛ επαρχιακός Τύπος επέτειοι επιδόματα Επιδοτήσεις Επικαιρότητα Επιμελητήριο Αρκαδίας Επιστολές Επιτροπή Παιδείας Επιχειρηματικότητα ΕΠΟ ΕΠΣ.Αρκαδίας ΕΠΣΑ Έργα Εργασία Εργαστήριο Εργατικό κέντρο ΕΡΤ Ερωτηματολόγιο ΕΣΗΕΑ ΕΣΠΑ Εύη Τατούλη Ευθυμογράφημα Ευχές ΕΦΕΤ Ζαρίτσι Ζαχαριάς ζωγραφική Ζώταλης Ηλιοπούλου ημερίδα Θέατρο θέατρο σκιών Θεοδωράκη θεοδωράκης Θεοφάνεια θηροφύλακες Ι.Μ.Αγίου Νικολάου Καρυάς Ι.Μ.Αγίου Νικολάου Σίντζας Ι.Μ.Ελώνης ιατρός ΙΕΚ ΙΚΑ ΙΚΑ. ΙΝ.Ε. Ισοπολιτεία Ιστορικά Κ.Ε.Δ.Ε Κ.Ε.Ε. Κ.Ε.Π. Κ.Ε.Φ. καιρός Καλαθά Καλλικράτης Καρβελάς Καρδαράς καταγγελίες Καταδυτικό πάρκο καταναλωτές κατηγορία κατοικίδια Καύσιμα ΚΕΚ Κέντρο Πληροφόρησης Κέντρο Υγείας Κεντροαριστερά ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ. Κιβωτός του Κόσμου Κίνημα Αλλαγής Κίνηση ΚΚΕ Κλειστό Γυμναστήριο κληροδοτήματα ΚΝΕ Κοινωνία Κοινωνικά Κοινωφελής Επιχείρηση κολύμβηση Κοντοζαμάνης Κοσμάς Κόσμος Κοτρώτσος Κουκλοθέατρο Κουνουπιά Κουτρούκης ΚΠΝΝΑ Κρυονέρι ΚΤΕΛ Κτηματική Υπηρεσία Κτηματολόγιο κτηνοτρόφοι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις κυκλοφοριακό Κυνηγετικός Σύλλογος Κυνηγοί Κυνουρία Κύπρος Κωνσταντινόπουλος Λαϊκή αγορά Λαϊκή Ενότητα Λαική συσπείρωση Λαϊκή συσπείρωση Λάκκος Λάκος Λακωνία Λαλουδάκης Λαογραφία ΛΑΟΣ λαχειοφόρος Λειβαδά Λειβάδι Λεκκός Λεωνίδιο Λιβάδι Λιμάνι Λιμεναρχείο Λιμενικό Σώμα Λιμενικό Ταμείο λογιστές Λύκειο Λυκουρέντζος Λυμπεροπούλου Λυσίκατος μαγειρική Μανδρώνης Μάνος Μανώλης Μαρί Μαρνέρης Μελισσοκόμοι Μελιτζάzz Μητέρα Μηχανικοί Μιχελάκης ΜΜΕ μνημόσυνο Μορφωτικός Σύλλογος Μοτοπαρέα Μοτοσικλέτα μουσεία μουσική Μπακούρης Μπαμπαδήμας Μπάσκετ Μπερτζελέτος Μπιρσίμ Μπουντρούκας ν Ναρκωτικά Νατάσα Πετρούλια Ναύπλιο Ναυτικοί ΝΔ Νέα Γρίπη Νέα Πελοπόννησος Νεολαία ΠΑΣΟΚ νηπιαγωγείο Νίκας Νικολάκου Νομαρχία Αρκαδίας Νότια Κυνουρία Ξενοδόχοι Ο άλλος δρόμος Ο τόπος μας Ο.Τ.Ε. ΟΑΕΔ ΟΑΕΕ ΟΓΑ Οδηγίες Οικοδόμοι Οικολόγοι Οικονομία Οικονομική επιτροπή Οινοπαραγωγοί ΟΚΕ Ολυμπιακός Λεωνιδίου ομιλία Ομογένεια Ομοσπονδία TKD ITF ΟΝΝΕΔ ΟΠΑΠ ΟΠΕΚΕΠΕ όπερα Όραμα-Γνώση-Πρόοδος Ορειβασία Ορθοπαιδικός ΟΤΑ Ουράνης Π.Ο.Ε. Παγώνης ΠΑΖΛ Παιδί Παιδίατρος Παιδική Χαρά Παιδική Χορωδία παιδικός σταθμός παλαίμαχοι Παλαιοχώρι ΠΑΜΕ Παναγιωτόπουλος Παναρκαδική ομοσπονδία Παναρκαδικό Νοσοκομείο Πανελλήνιες Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου πανηγύρια Παπαδημητρόπουλος Παπαηλιού Παπαθανασόπουλος Παπαμιχαήλ Παπανδρέου παραδοσιακοί χοροί Παραλία Τυρού Παραλίες παράξενα ΠαραΤυρό Παρθενώνας Πάρνωνας Παρουσίαση ΠΑΣΟΚ Πάσχα Πατσαρίνος Πάχος Πεζοπόροι Τυρού Πελετά Πελοποννησιακή Ένωση Πελοποννησιακή Συμμαχία Πελοπόννησος Πελοπόννησος Οικολογική Πελοπόννησος Πρώτα Πέρα Μέλανα Περιβάλλον Περιοδικό Περιφέρεια Πελοποννήσου Πηγάδι Πλάκα Πλατανάκι πο Ποδήλατο Ποδόσφαιρο Ποίηση Πολεμική Αεροπορία Πολιτικά Πολιτική προστασία Πολιτισμός Πολιτιστικός Σύλλογος πολύτεκνοι Ποτάμι Πούλιθρα Πραγματευτή Πρασιές Πραστός προκηρύξεις Πρόσκληση Πρόσωπα Πυργούδι Πυροσβεστική ραδιόφωνο Ρέππας ρετρό Ρολόι Σαλάκος Σαμαράς Σαμπατική ΣΑΟΟ Σαπουνακέϊκα Σαραντάρης σεισμός σεμινάριο ΣΕΤΕ Σιδηρόδρομος Σινεμά Σιώρας Σπηλαιολόγοι Στατιστική Υπηρεσία ΣτΕ Στίβος στρατολογία Σύλλογος "Αγ.Απόστολοι" Σύλλογος "Άγιος Γεώργιος" Σύλλογος "Αθηνά" Σύλλογος "Απόλλων" Σύλλογος "Επαρχία Κυνουρίας" Σύλλογος "Ζεστή Φωλιά" Σύλλογος "Λεωνίδιον" Σύλλογος Απανταχού Αμυγδαλιωτών Σύλλογος Απανταχού Βασκινιωτών σύλλογος Βασκινιωτών Σύλλογος γονέων Σύλλογος Δαφνώνας Σύλλογος Κτηνοτρόφων Σύλλογος Μαριωτών Σύλλογος Παλαιοχωριτών Σύλλογος"Πολίχνη" Συμπολιτεία Συναυλία Σύνδεσμος Κοσμιτών Συνέδριο συνέντευξη συνήγορος του πολίτη συνταγές Συνταξιούχοι ΣΥΡΙΖΑ. σχόλια Σωματείο Γυναικών Τ.Α.Π. Τ.Ε.Ε. ΤΑΞΙ Τατούλης ΤΕΒΑ τέλη τέννις Τέχνη Τεχνικό Πρόγραμμα Τεχνολογία Τηγάνι τηλεόραση τοξοβολία Τοπικά Τοπικό Αρχείο Τουρισμός Τράπεζα Πειραιώς τράπεζες Τρίαθλο Τριανταφύλλου Τρίτεκνοι Τροχαίο Τροχάνη Τσακωνιά Τσακώνικη διάλεκτος τσακώνικη μελιτζάνα Τσακώνικη υφαντική Τσακώνικος Συνεταιρισμός Τσακώνικος Συνεταιρισμός Γυναικών Τσακώνικος Χορός Τσακωνοπαρέα Τσέρφο Τσιγκούνης Τσικνοπέμπτη Τσιλιβής Τσιτάλια ΤΣΜΕΔΕ Τύπος Τυρός Υγεία ΥΠΕΣ Υποθηκοφυλακείο Υποτροφίες Υπουργείο Πολιτισμού Φ.Ο.Σ.Λ. Φάμπρικα Πολιτισμού Φαρμακοποιοί Φεστιβάλ Φεστιβάλ αναρρίχησης Φεστιβάλ Μελιτζάνας Φιλαρμονική φιλόζωοι Φίλοι Εθνικής Ελλάδος Φορέας Διαχείρισης Οικολογικού Πάρκου Φορείς φορολογία Φορολογικά Φόρος ακινήτων Φωκιανό Φωτογραφία Φωτογραφίες ΧΑΔΑ χάκερς Χαμόγελο του παιδιού Χάρτες Χείλαρης χιούμορ Χορευτικό συγκρότημα Χορευτικός Όμιλος χοροεσπερίδα Χορός Χορωδία Χορωδία Ενηλίκων Χουζούρης Χούνη Χριστούγεννα Χρονογράφημα Χρυσή Αυγή ψάρεμα Ψαρολόγος ψήφισμα Ψυχολογία Ωδείο ώρα Beach Soccer Beach Tennis Beach Volley Erasmus Events Facebook I Love GR Leader Photo Gallery Pizza Rally Taekwon Do Taxisnet TKD WTF Toolbar Unesco Video WWF

Ο Τελικός Κορασίδων στην κατηγορία -57 του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος TAE KWON-DO, επιφύλασσε έναν "εμφύλιο" για την ομάδα του Λεωνιδίου, αφού το χρυσό μετάλλιο διεκδίκησαν δυο αθλήτριες του συλλόγου. Η Ευγενία Σαρρή (χρυσό) και η Μαρία Κωνσταντά (αργυρό).
Παρακολουθήστε το βίντεο του αγώνα:






ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ -ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑTΑ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΝΠΑΙΔΩΝ (1999-2000) 2011         
           
35κ    
1ος       ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Α.Σ. ΖΕΑΣ)
2ος       ΜΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ)
3ος       ΣΙΦΑΚΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Α.Σ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
3ος       ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
           
35-40κ          
1ος       ΓΚΟΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜ.)
2ος       ΕΜΙΝΩΒ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Π.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ)
3ος       ΚΑΛΙΑΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ)
3ος       ΚΑΜΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ)
           
40-45κ          
1ος       ΓΟΛΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
2ος       ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
3ος       ΚΟΤΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ)
3ος       ΜΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Φ ΣΥΚΕΩΝ)
           
45-52κ          
1ος       ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΑRS ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ)
2ος       ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΑΝΘ)
3ος       ΗΡΑΚΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ)
3ος       ΜΠΕΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ)
           
52-59κ          
1ος       ΡΟΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΝΤΟΤΣΑΝΓΚ)
2ος       ΒΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ)
3ος       ΔΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  (Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΕΞΑΠ.)
3ος       ΑΜΕΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΓΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
           
59κ    
1ος       ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ  (ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ)
2ος       ΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Σ. CHON JI)
3ος       ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛ)
3ος            
------------------------------------------------------------------------------      
4-3 CUP         
1ος       ΣΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
2ος       ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3ος       ΤΣΙΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3ος       ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
           
2-1 CUP         
1ος       ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
2ος       ΓΟΛΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
3ος       ΚΟΠΙΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
3ος       ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (Α.Σ. ΜΟΣΧΑΤΟ)
           
1 DAN           
1ος       ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤ. (Α.Σ. ΖΕΑΣ)
2ος       ΚΟΥΛΑΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ)
3ος       ΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΑΣ CHON JI)
3ος       ΓΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
           
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1999-2000) 2011       
           
33κ     
1η        ΒΕΝΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ )
2η        ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡ. ΑΝΝΑ (ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ)
3η        ΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Φ. ΣΥΚΕΩΝ)
3η       
           
33-38κ
1η        ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
2η        ΡΗΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3η        ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)
3η        ΠΟΛΥΖΟΥΔΗ ΚΕΧΑΡ (Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ)
           
38-43κ
1η        ΧΟΥΣΟΥ ΣΟΦΙΑ (Α.Σ. ΖΕΑΣ)
2η        ΠΟΛΙΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤ. (ΑΣΦ ΜΟΣΧΑΤΟ)
3η        ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
3η        ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ (ΑΠΟΤ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)
           
           
43-50κ
1η        ΔΙΑΚΑΚΗ ΚΑΚΟΥΛΗ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
2η        ΣΕΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ )
2η        ΦΥΣΙΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ)
3η        ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ)
3η       
           
50-57κ
1η        ΛΥΜΠΕΡΗ  ΚΩΝ/ΝΑ (Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ)
2η        ΞΥΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΣΦ ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
3η        ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΤΣΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ)
3η        ΤΣΕΛΕΚΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ))
           
57κ     
1η        ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ (Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ)
2η        ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΑΛΛΙΠ.  ΤΑΤΟ)
3η        ΚΑΡΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ)
3η        ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS)    
----------------------------------------------------------------------   
4-3 CUP     
1η        ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ)
2η        ΕΥΤΑΞΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
3η        ΡΗΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3η       
           
2-1 CUP         
1η        ΔΙΑΚΑΚΗ ΚΑΚΟΥΛΗ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
2η        ΦΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3η        ΚΑΛΚΙΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ)
3η        ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΑΛΛΙΠ.  ΤΑΤΟ)
           
1 DAN           
1η        ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ  ΣΤΑΜΑΤ. (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
2η        ΠΟΛΙΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤ (ΑΣΦ ΜΟΣΧΑΤΟ )
3η        ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ (Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ)
3η        ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝ (ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)



ΠΑΙΔΕΣ - ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (1997-1998) 2011

35κ
1ος ΧΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
2ος ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (Α.Σ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΤΑΤΟ)
3ος
3ος

35-40κ
1ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
2ος ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ)
3ος ΜΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (Α.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ)
3ος

40-45κ
1ος ΚΑΝΑΒΙΤΣΑΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Α.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ)
2ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
3ος ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ (Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
3ος ΣΤΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ)

45-52κ
1ος ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
2ος ΚΙΟΣΣΕΣ ΑΡΙΣΤ. (Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ)
3ος ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
3ος ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΣ CHON - JI)

52-59κ
1ος ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
2ος ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΤΡΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ)
3ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ)
3ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ)

59κ
1ος ΤΑΤΑΝΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ)
2ος ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΣ CHON-JI)
3ος ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
3ος ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
------------------------------------------------------------------------------
 4-3 CUP
1ος ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΓΑΣ CHON JI)
2ος ΚΕΖΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(Α.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ)
3ος ΚΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΙΝΝΩΝ)
3ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Α.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
 
2-1 CUP
1ος ΧΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
2ος ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
3ος ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝ . (Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
3ος ΛΕΩΝΤΙΔΗΣ ΧΡΥΣ. (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ)
 
1 DAN
1ος ΜΑΚΡΙΔΗΣ (Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ)
2ος ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
3ος ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3ος ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΑΣ CHON JI)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1997-1998) 2011

33κ





33-38κ
ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Α.Σ. ΕΠΤ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ)
ΠΕΚΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
Χ''ΓΑΛΗΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ (Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)


38-43κ
ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ (Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΑΡΣ)
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣ. (Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ)

43-50κ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΑΔΑΜΟΥ ΦΑΝΗ (Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΜΙΧΕΛΟΓΚΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)

50-57κ
ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
ΚΩNΣΤΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ)
ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚ. ΔΥΝ.)

57κ
ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΣΟΦΙΑ (ΕΠΤ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ)
ΣΙΑΤΗΡΑ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ)
-----------------------------------------------------------------------
4-3 CUP
ΚΟΡΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΠΕΚΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΓΚΑΪΣΑΡΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ)
ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΙΜΙΑ )

2-1 CUP
ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΡΙΚΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (Γ.Α.Σ. CHON JI)
ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (Γ.Α.Σ.  CHON JI)

1 DAN
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΑΔΑΜΟΥ ΦΑΝΗ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)



Ολοκληρώθηκαν σήμερα στις 3 το απόγευμα οι αγώνες του Πανελληνίου Πρωταθλήματος  TAEKWON-DO I.T.F. Παμπαίδων-Παγκορασίδων, Παίδων-Κορασίδων, που διεξήχθησαν στο κλειστό Γυμναστήριο Λεωνιδίου από 28-30 Οκτωβρίου 2011.
Η ομάδα TAE KWON-DO Λεωνιδίου όπως μας έχει συνηθίσει σε μεγάλες διοργανώσεις, και με την καθοδήγηση του προπονητή της, και μέλους του προπονητικού team της  Εθνικής ομάδας TAE KWO DO Άρη Βελισσαρόπουλου, πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση, και κατέλαβε την 2η θέση σε επίπεδο συλλόγων, αφού οι αθλητές της κατέκτησαν συνολικά 4 χρυσά, 4 αργυρά,και 1 χάλκινο μετάλλιο.
Πρώτη αναδείχτηκε η ομάδα του Πρωτέα Ιωαννίνων που κατέκτησε 6 χρυσά, 5 αργυρά και 5 χάλκινα μετάλλια, ενώ την τρίτη θέση μοιράστηκαν οι ομάδες Ολυμπισμός και Ζέας που κέρδισαν από 3 χρυσά μετάλλια.

Αναλυτικά,τα μετάλλια που κατακτήθηκαν ανά σύλλογο, είναι τα εξής:

ΣΥΛΛΟΓΟΙ
ΧΡΥΣΑ
ΑΡΓΥΡΑ
ΧΑΛΚΙΝΑ
CHAMPION ΒΟΛΟΥ



CHON-JI
1
2
5
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


1
ΑΔΕΝΔΡΟΥ



ΑΗΤΤΗΤΟΣ



ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΥΛ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ



ΑΙΑΝΤΑΣ
1


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2
1
ΑΜΙΛΑ ΙΛΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ



ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ



ΑΞΙΟΣ



ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΛΙΔΑΣ



ΑΡΙΣΤ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ



ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ



ΑΣΤΕΡΑ Δ. ΜΙΚΡΑΣ

1

ΑΤΛΑΣ
2
3
3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ



ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
1
1
1
ΒΙΚΤΩΡΙΑ



ΕΔΕΣΣΑΣ



ΕΛΕΥΣΙΣ


2
ΕΛΠΙΔ.  ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ



ΕΡΜΗΣ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ



ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ



ΖΕΑΣ
3


ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


1
ΖΕΦΥΡΟΣ  02



ΖΩΓΡΑΦΟΥ


2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ



ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ



ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ



ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
1

2
ΙΩΝΕΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ



ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ



ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΤΑΤΟ

1
1
ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ



ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ



ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ



ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2

2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ


1
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ



ΚΡΟΝΟΣ

1
2
ΛΑΡΙΣΑΣ
2


ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ


3
ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
4
4
1
Μ. ΖΩΝΩΝ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ



ΜΑΚ. ΔΥΝ. ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ



ΜΑΚΕΔΩΝ


2
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ


1
ΜΑΥΡ. ΖΩΝ. ΑΛΜΩΠΙΑΣ


1
ΜΑΥΡ. ΖΩΝΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ



ΜΑΧΗΤΕΣ

1
1
ΜΕΤΕΩΡΩΝ

1

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


1
ΜΟΣΧΑΤΟ

3
1
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝ.
2
2
6
ΝΙΚΑΙΑΣ


2
ΝΤΟΝΤΖΑΓΚ
1


ΞΑΝΘΗΣ



ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ
1
1
1
ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ
3


ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ


1
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
1

3
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΛΕΡΟΥ



ΠΑΥΛ. ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
1

2
ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1
3
1
ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6
5
5
ΠΥΓΜΗ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ



ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ



ΣΕΛΕΥΚΟΣ



ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
1
2
2
ΤΡΙΠΟΛΗΣ


1
ΦΙΛΙΠΙΑΔΑΣ



ΦΙΛΩΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ



ΦΟΙΝΙΚΑΣ


1
ΧΑΝΘ

1

ΛΕΥΚΑΔΑΣ


1





34
34
63




Author Name

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.