(HIDE)

Post/Page

(FALSE)

Weather Location

{fbt_classic_header}

Το πρόγραμμα της Α' και Β' Αρκαδίας

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 13 Σεπτεμβρίου η κλήρωση των αγώνων ποδοσφαίρου Α΄ και Β΄ κατηγορίας Αρκαδίας περιόδου 2017-20...

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 13 Σεπτεμβρίου η κλήρωση των αγώνων ποδοσφαίρου Α΄ και Β΄ κατηγορίας Αρκαδίας περιόδου 2017-2018, στην αίθουσα των συνεδριάσεων του ξενοδοχείου «ΜΑΙΝΑΛΟΝ».

Α' Αρκαδίας

1η αγωνιστική
Ορχομενός-Ερμής Μελιγούς
ΑΕΚ-Αχιλλέας
Απόλλων-Δόξα Μεγαλόπολης
Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι
Βρασιές-Τεγέα
Πανθυρεατικός-Μαντινειακός

2η αγωνιστική
ΑΕΚ-Ορχομενός
Ερμής Μελιγούς-Απόλλων
Αχιλλέας-Πανιώνιος Μεγαλόπολης
Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές
Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός
Μαντινειακός-Τεγέα

3η αγωνιστική
Ορχομενός-Απόλλων
Πανιώνιος Μεγαλόπολης-ΑΕΚ
Βρασιές-Ερμής Μελιγούς
Πανθυρεατικός-Αχιλλέας
Μαντινειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
Τεγέα-Κορακοβούνι

4η αγωνιστική
Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ορχομενός
Απόλλων-Βρασιές
ΑΕΚ-Πανθυρεατικός
Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός
Αχιλλέας-Τεγέα
Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης

5η αγωνιστική
Ορχομενός-Βρασιές
Πανθυρεατικός-Πανιώνιος Μεγαλόπολης
Μαντινειακός-Απόλλων
Τεγέα-ΑΕΚ
Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχιλλέας

6η αγωνιστική
Πανθυρεατικός-Ορχομενός
Βρασιές-Μαντινειακός
Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Τεγέα
Απόλλων-Κορακοβούνι
ΑΕΚ-Δόξα Μεγαλόπολης
Ερμής Μελιγούς-Αχιλλέας

7η αγωνιστική
Ορχομενός-Μαντινειακός
Τεγέα-Πανθυρεατικός
Κορακοβούνι-Βρασιές
Δόξα Μεγαλόπολης-Πανιώνιος Μεγαλόπολης
Αχιλλέας-Απόλλων
Ερμής Μελιγούς-ΑΕΚ

8η αγωνιστική
Τεγέα-Ορχομενός
Μαντινειακός-Κορακοβούνι
Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Βρασιές-Αχιλλέας
Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς
Απόλλων-ΑΕΚ

9η αγωνιστική
Ορχομενός-Κορακοβούνι
Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα
Αχιλλέας-Μαντινειακός
Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός
ΑΕΚ-Βρασιές
Απόλλων-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική
Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός
Κορακοβούνι-Αχιλλέας
Τεγέα-Ερμής Μελιγούς
Μαντινειακός-ΑΕΚ
Πανθυρεατικός-Απόλλων
Βρασιές-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

11η αγωνιστική
Αχιλλέας-Ορχομενός
Ερμής Μελιγούς-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕΚ-Κορακοβούνι
Απόλλων-Τεγέα
Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Μαντινειακός
Βρασιές-Πανθυρεατικός

Β’ Αρκαδίας

1ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕ Κορυθίου-Ελπίδα
Δημητσάνα-Νεστάνη
Κανδήλα-Παγγορτυνιακός

2η αγωνιστική
Ελπίδα-Δημητσάνα
Παγγορτυνιακός-ΑΕ Κορυθίου
Νεστάνη-Κανδήλα

3η αγωνιστική
Ελπίδα-Παγγορτυνιακός
Νεστάνη-ΑΕ Κορυθίου
Δημητσάνα-Κανδήλα

4η αγωνιστική
Παγγορτυνιακός-Νεστάνη
ΑΕ Κορυθίου-Δημητσάνα
Κανδήλα-Ελπίδα

5η αγωνιστική
Νεστάνη-Ελπίδα
Δημητσάνα-Παγγορτυνιακός
Κανδήλα-ΑΕ Κορυθίου

2ος όμιλος

1η αγωνιστική
Ηρακλής Βερβένων-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
ΑΕ Μαρίου-Νικηταράς Δολιανών
Ρεπό: Φορτούνα

2η αγωνιστική
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Φορτούνα
Νικηταράς Δολιανών-Ηρακλής Βερβένων
Ρεπό: ΑΕ Μαρίου

3η αγωνιστική
Φορτούνα-Νικηταράς Δολιανών
Ηρακλής Βερβένων-ΑΕ Μαρίου
Ρεπό: Ολυμπιακός Λεωνιδίου

4η αγωνιστική
ΑΕ Μαρίου-Φορτούνα
Νικηταράς Δολιανών-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Ρεπό: Ηρακλής Βερβένων

5η αγωνιστική
Φορτούνα-Ηρακλής Βερβένων
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΑΕ Μαρίου
Ρεπό: Νικηταράς Δολιανών


Δεν υπάρχουν σχόλια