(HIDE)

Post/Page

(FALSE)

Weather Location

{fbt_classic_header}

Το πρόγραμμα στην Γ' Εθνική για Λεωνίδιο και Παναρκαδικό

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί το πρωί της Δευτέρας 18 Σεπτεμβρίου η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγ...

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί το πρωί της Δευτέρας 18 Σεπτεμβρίου η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική σεζόν 2018-2019.

Στην πρεμιέρα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας την 1η Οκτωβρίου  ο Παναρκαδικός θα αγωνιστεί εκτός έδρας κόντρα στο Διαγόρα Βραχνέικων ενώ το Λεωνίδιο εντός στο ντεμπούτο του απέναντι στην Ζάκυνθο. Το Αρκαδικό ντέρμπι είναι την 3η αγωνιστική στο Λεωνίδιο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική σεζόν 2018-2019:

1η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης  – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας  – Παλληξουριακός
Καλαμάτα  – Αχαϊκή
Λεωνίδιο  - Ζάκυνθος

2η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός  – Καλαμάτα
Παλληξουριακός  – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος  – Αχαϊκή

3η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα  – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο  – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος  – Πανηλειακός
Αχαϊκή  – Παλληξουριακός

4η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας  – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης  – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων  – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας  – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός  – Αχαϊκή
Παλληξουριακός  – Πανηλειακός

5η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Καλαμάτα
Λεωνίδιο  – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος  – Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή  – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός  – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός  – Παναρκαδικός

6η αγωνιστική

Λεωνίδιο  – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα  – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας  – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης  – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναρκαδικός

7η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Ζάκυνθος
Αχαϊκή  – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός  – Καλαμάτα
Πανηλειακός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός  – Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων

8η αγωνιστική

Αχαϊκή  – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος  – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο  – Πανηλειακός
Καλαμάτα  – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας  – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης  – Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Παλληξουριακός
Πανηλειακός  – Αχαϊκή
Παναρκαδικός  – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας  – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων  – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης  – Αστέρας Αμαλιάδας

10η αγωνιστική

Πανηλειακός  – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός  – Παναρκαδικός
Αχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο  – Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα  – Αστέρας Αμαλιάδας

11η αγωνιστική

Παναρκαδικός  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης  – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας  – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο

Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα.

Πηγή: arcadiaportal.gr


Δεν υπάρχουν σχόλια