(HIDE)

Post/Page

(FALSE)

Weather Location

{fbt_classic_header}

Το πρόγραμμα της Α' Αρκαδίας (vid)

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 29 Αυγούστου στο ξενοδοχείο "Μαίναλον" στην Τρίπολη η κλήρωση για το πρωτάθλημα της...

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 29 Αυγούστου στο ξενοδοχείο "Μαίναλον" στην Τρίπολη η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α' Αρκαδίας για την αγωνιστική σεζόν 2018-2019.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α' Αρκαδίας για την σεζόν 2018-2019
1η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης
Τεγέα-Νικηταράς Δολιανών
Πανθυρεατικός-Βρασιές
Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός
Απόλλων Τυρού-Λεωνίδιο
ρεπό: Κορακοβούνι
2η αγωνιστική
Κορακοβούνι-Ορχομενός Λεβιδίου
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΑΕΚ Τρίπολης
Δόξα Μεγαλόπολης-Πανθυρεατικός
Νικηταράς Δολιανών-Ερμής Μελιγούς
Βρασιές-Απόλλων Τυρού
Μαντινειακός-Λεωνίδιο
Ρεπό: Τεγέα
3η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-ΑΕΚ Τρίπολης
Τεγέα-Κορακοβούνι
Πανθυρεατικός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Απόλλων Τυρού-Δόξα Μεγαλόπολης
Λεωνίδιο-Νικηταράς Δολιανών
Μαντινειακός-Βρασιές
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς
4η αγωνιστική
Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου
ΑΕΚ Τρίπολης-Πανθυρεατικός
Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Απόλλων Τυρού
Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός
Νικηταράς Δολιανών-Βρασιές
Ρεπό: Λεωνίδιο
5η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-Πανθυρεατικός
Ερμής Μελιγούς-Τεγέα
Απόλλων Τυρού-ΑΕΚ Τρίπολης
Λεωνίδιο-Κορακοβούνι
Μαντινειακός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Νικηταράς Δολιανών-Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό: Βρασιές
6η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς-Ορχομενός Λεβιδίου
Πανθυρεατικός-Απόλλων Τυρού
Τεγέα-Λεωνίδιο
ΑΕΚ Τρίπολης-Μαντινειακός
Κορακοβούνι-Βρασιές
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Νικηταράς Δολιανών
ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης
7η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-Απόλλων Τυρού
Λεωνίδιο-Ερμής Μελιγούς
Μαντινειακός-Πανθυρεατικός
Βρασιές-Τεγέα
Νικηταράς Δολιανών-ΑΕΚ Τρίπολης
Δόξα Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι
Ρεπό: Ολυμπιακός Λεωνιδίου
8η αγωνιστική
Λεωνίδιο-Ορχομενός Λεβιδίου
Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός
Ερμής Μελιγούς-Βρασιές
Πανθυρεατικός-Νικηταράς Δολιανών
Τεγέα-Δόξα Μεγαλόπολης
Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης
9η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-Μαντινειακός
Βρασιές-Λεωνίδιο
Νικηταράς Δολιανών-Απόλλων Τυρού
Δόξα Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα
ΑΕΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι
Ρεπό: Πανθυρεατικός
10η  αγωνιστική
Βρασιές-Ορχομενός Λεβιδίου
Μαντινειακός-Νικηταράς Δολιανών
Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης
Ερμής Μελιγούς-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Πανθυρεατικός-Κορακοβούνι
Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης
Ρεπό: Απόλλων Τυρού
11η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-Νικηταράς Δολιανών
Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Λεωνίδιο
Κορακοβούνι-Απόλλων Τυρού
ΑΕΚ Τρίπολης-Ερμής Μελιγούς
Πανθυρεατικός-Τεγέα
Ρεπό: Μαντινειακός
12η αγωνιστική
Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός Λεβιδίου
Βρασιές-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Μαντινειακός-Κορακοβούνι
Λεωνίδιο-ΑΕΚ Τρίπολης
Απόλλων Τυρού-Τεγέα
Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός
ρεπό: Νικηταράς Δολιανών
13η αγωνιστική
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης
Κορακοβούνι-Νικηταράς Δολιανών
ΑΕΚ Τρίπολης-Βρασιές
Τεγέα-Μαντινειακός
Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο
Απόλλων Τυρού-Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Ορχομενός Λεβιδίου
(Πηγή:arcadiaportal.gr)

Δεν υπάρχουν σχόλια